| FreeAndWild a întrebat:

Stiti ca era la barn buddy chestia cu tab ca sa furi dar acum nu mai merge mai stiti cum pot face in afara de metoda asta (sa fur la barn buddy)? Fundaaaaa!

4 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Nu stiu alta metoda... sad furam ca o hapsana cu tab, iar acum. sad

| SMaricel a răspuns:

Nu mai furaa si gata! neaparat trebuie sa furi.asta e nu mai merge! il prinzi si il furi cand nu mai are mancare la caine

| Kira9747 a răspuns:

Eu tot cu tab stiam... si inca merge la mine:d bine... sincera sa fiu nu mai m-am jucat de vreo saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si as dori