| FreeAndWild a întrebat:

Stiti ca era la barn buddy chestia cu tab ca sa furi dar acum nu mai merge mai stiti cum pot face in afara de metoda asta (sa fur la barn buddy)? Fundaaaaaa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la ferma vecinului apesi pe planta care vrei sa o furi dai vreo 50-100clikuri te musca cainele tot de atatea ori dupa fura si dai refresh happy si pac ramai cu bani care i-ai avut inainte de-a fi muscat si ramai si cu plantele furatetongue

3 răspunsuri:
| federerdinamo a răspuns:

Are metode cand nu merge sa furi cu TAB. De dimineata a mers sa furi dar acum seara vad ca nu mai merge... oricum alte metode nu mai suntwinkingwinking

| janynn a răspuns:

Dai data inainte la calculator cu o zi si iti apare cainele flamandwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge nici cu data nici cu tab T_T