| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ma sterg din lista de ignore de la cineva?

8 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu ai cum. Eu zic sa respecti decizia persoanei si sa nu insisti ca un hartuitor. In timp, poate se va razgandi.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu ai cum.Trebuie sa te stearga acea persoana care ti-a dat ignor.happy Tu nu ai cum sa te stergi.

| Wtf9000 a răspuns:

Nu poti sa te stergi singur.

| Ioonela a răspuns:

Pai tu nu poti. decat daca ii stii parola.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba se poate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati naivi " baga frate id ul meu si iti trimit programe sa poti face orice " citit arhiva " furat web fara sa stie " spart parola " toata chestie e ca la programul cu spart parola sau mailu " se poate sa te caute politia pe acasa" oricum daca vrei sa te risti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

| florin_7830 a răspuns:

Nu ai cum sa facii aceasta chestie prosteasca. doar asteapta pana ati creste barba. rolling on the floor