| FanMovie a întrebat:

Cum pot sa-mi fac sa-mi apara un catelus, o pisicuta si un iepuras la HI5 la Barn Buddy? Va rog mult sa-mi raspunda cineva, si sa-mi si spuneti... cum pot da funda?

Răspuns Câştigător
| ralucaioana a răspuns:

Cum poti iti spun eu cainele daca ai 20 de vecini si pisica si iepurasul trebuie sa trci nivele si iti da bonus animale eu am si pisica si caine si iepuras si koala

2 răspunsuri:
| MihaiN1 a răspuns:

Dupa ce ai 20 de vecini poti sa iti iei caine.

Si funda dai acolo unde e ca o funda si scrie alege raspunsul castigator.

| TpuNoName123 a răspuns:

Pisicuta si iepurash nu sunt la barn buddy, dar catelus poti sa-ti iei dupa ce ai facut 20 de vecini. Daca ai deja 20 de vecini intra in shop la animale si ia`ti un ciobanesc german[e cel mai ieftin].