| AlinCatalin a întrebat:

Cei care joaca Barn-Buddy cum pot sa-mi iau catelus mic sau pisicuta sau iepuras?
Va rog mult sa-mi spuneti.

Răspuns Câştigător
| anaisu a răspuns:

Catelusul si pisicuta le castigi daca le gasesti dar trebuie sa caute si prieteni din lista tawinking

5 răspunsuri:
| justMe29 a răspuns:

Pe ce te joci barn buddy? pe hi5 sau pe facebook?

| adyymuresan a răspuns:

Ca de ex pentru iepurs da la 10 persoane linkul asta adica sa al baga an bara sus si sa dea enter si o sa ai pisicuta http://www.hi5.com/......pCanvas.do

| Valentinut a răspuns (pentru adyymuresan):

Dar la facebook stii linkul te rog ca si eu caut pisicuta, catelusul si iepurasul micut

| cosminlps a răspuns:

Trebuie sa donezi bani jocului. ori sa faci level mare cam 30 35 40 si se da automat.

| AlinCatalin explică:

Eu am lvl 41 si nu stiu unde dau so caut sau sa dau vecinilor?