| Calin_4734 a întrebat:

Cum sa fac pe jocul barn buddy de pe hi5 sa am catelus, pisicuta si iepuras? Spuneti-mi va rog frumos! Dau FUNDA!(nu ma refer a caine lup, am deja unul)

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Poi nu se mai poate. Era mia demult! Iti dadeau 10 prieteni click pe o informatie si iti dadea catelu, apoi tot asa pana le colectionai pe toate.
Eu am un catelus si o pisica :X[scot sunete dragutesi iti da 15 banuti+10 experienta]

2 răspunsuri:
| Loka a răspuns:

Nu se mai poate nu stiu de ce si eu am incercatoh go on. funda:->

| gcata95 a răspuns:

Sa ai minimum 20 vecini, si sa sa ai monede sau in unele situatii monede rosii pe care le priemsti cand faci misiuni sau le cumperi cu hi5coins! Sper ca ti-am fost de ajutor!