| WarriorOfBlack a întrebat:

Cum pot sa-mi pun internet pe mobil gratis (vodafone) dau funda

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca ai cartela prepay poti ruga un prieten sa iti trimita 15 MB net gratis valabil 24 h

| raluca250 a răspuns:

Ba se poate roaga un prieten care e pe cartela (nu abonament) sa apeleze *100# apoi ii da la 9 [cadouri surptiza] dupa! [cadouri pentru tine si pentru pr. tai] apoi tot 1 [trimite cadouti prietenilor dupa 1 [ 20 sms sau 15 mb internet pe mobil] apoi ii dai 2[15 mb] si dupa scrii nr de telefon al tau. si ii dai confirmare si gata #:-s laughing

| raluca250 a răspuns:

Ba se poate DAR DOAR LA CARTELA NU SI LA ABONAMENT roaga un prieten care e pe cartela (nu abonament) sa apeleze *100# apoi ii da la 9 [cadouri surptiza] dupa! [cadouri pentru tine si pentru pr. tai] apoi tot 1 [trimite cadouti prietenilor dupa 1 [ 20 sms sau 15 mb internet pe mobil] apoi ii dai 2[15 mb] si dupa scrii nr de telefon al tau. si ii dai confirmare si gata #:-s laughing Ps. poti sa imi lasi un mesajcu nr/id`u tau si iti trimit eu dar saptamana viitoare pentru ca nu merge sa trim o data pe saptamana

| Aasdfghj a răspuns:

Nu poti sa iti pui gratis. poti intra gratis doar daca are telefonul wi-fi.

| andrul a răspuns:

Eu am avut internet gratuit de la Vodafone dar doar 2 luni pentru testare. Dupa aceea ma costa 2 euro parca pe luna pentru nu mai stiu cati mb trafic de internet.In plus daca depaseam acei mb trebuia sa platesc 0, 12 centi pe mb parca.Nu stiu sumele exacte.
Oricum eu nu il recomand.Merge foarte greu(cel putin la mine asa era).
Mai bine cumpara-ti un telefon prin care poti sa te conectezi la wifi.E mult mai rapid netul si ai parte si de un telefon mai performant.

| AndreiAXX a răspuns:

Merge doarca vreo 5-6 gb de net pe luna