| J u s t a întrebat:

Cum pot sa-mi pun jocuri pe un telefon Samsung Corby?
FundOi.happy

9 răspunsuri:
| SilviuCSM a răspuns:

Cu ajutorul unui cablu de date. Jocuri gasesti aici http://gallery.mobile9.com/

| AnonimulNr2564 a răspuns:

Am avut si eu Samsung si am mai avut un prieten da nu prea merg jocuri pe Samsung numa demo am avut. Dar daca vrei incearca pe www.mobile9.com du-te la galerie alegeti telefonul care il ai si dai la java softwares.mult norc.

| seby99 a răspuns:

Hai sa-ti spun eu
1. iei orice joc vrei de aici http://vinaytechs.blogspot.com/2010/02/free-samsung-corby-games.html
2. O sa fie arhivate le dezarhivezi
3.Iei prog asta http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/JADMaker.shtml
4. o sa ai un fisier.jar care apare ca arhiva
5. il copiezi in folderu unde ai jad maker
6. deschizi jad maker iei fisierul.jar cu mouseu si il pui in fereastra aia de la jadmaker
7.le copiezi in tel cu un cablu de date sau altceva
8. le muti de pe card in telefon
9. deschizi fisierul jad, o sa-ti apara "instalare", dai da apoi apare co "continut neinsemnat", dai cont. apoi dai instalare si redare si gata.

| XLilSmileX a răspuns (pentru seby99):

Am bagat ambele fisiere in cartela apoi in tel si le-am selectat sa le instalez. Dar imi zice Continut Nesemnat
straight face

| seby99 a răspuns (pentru XLilSmileX):

Dai continuahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa pun jocuri pe Samsung f4800?

| Chitic_Alexandra_1990 a răspuns:

Seby99 cum le dezarhivez jocul si dau downald sau play?

| kaka1886 a răspuns:

Ba seby99 ce bag in tel numa jar sau tot?

| kaka1886 a răspuns:

Ba seby nu pot sa-l pun de pe card pe tel nu stiu dc eu am samusng galaxy mini cum fac pls zii