| . a întrebat:

Cum pot sa-mi sterg permanent si definitiv contul pe TPU? URGENT!

Răspuns Câştigător
| fabogov a răspuns:

Nu prea poti. Ia legatura cu Raluca, si te va ajuta.
Succes.

3 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Spune-i administratorului TPU.

| Roxana_6190 a răspuns:

Dar de ce vrei sa stergi contulcrying cine te-a suparat? Pai cred ca trebuie sa vb. cu administratorul, dar dupa mine...ar fi bine sa nu-l stergi! Ori cum succes! Cred ca trebuie sa ai un motiv foarte intemeiat! Asta este imi pare rau ori ce s-ar fi intamplat! Pa-pa cryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai intra aici si atunci se va sterge dupa o perioada, de la sine, dar cine te-a suparat asa de tare, poate putem sa te ajutam.