| emilenescu a întrebat:

Cum i-mi sterg contul de pe hi5? URGENT!

13 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

1. Accesezi http://hi5.com/friend/account/settings.do
2. Cancel my account
3. Introduceti mailul contului si parola
4. Cancel my account

| AdiSR a răspuns:

De pe pagina principală mergi pe secţiunea CONT şi în subsolul pagini îţi apare ANULARE CONT.
Succes!

| GaBBiii a răspuns:

Intrii pe hi5, te loghezi, apoi sus in partea dreapta ai account, apesi click si scrie cancel my account dai click, iti scrii e-mailul si parola de la hi5 dai cancel my account si cam asta e tot... sper sa te fi ajutat

| GoldDust a răspuns:

Dupa ce te loghezi :D intra pe:
http://hi5.com/friend/account/settings.do
si in josul paginii gasesti "Cancel my account";)

| Britney13 a răspuns:

Dai la cont sub nume si dai in jos iti bagi parola si gata Fundita pls/!

| Sorin_4540 a răspuns:

Dai la account, apoi vezi ca scrie cancel my account dai click, iti scrii e-mailu' si parola

| Maddu a răspuns:

Te duci sus in dreapta in colt dupa mesaje unde scrie cont intri acolo si jos pe pagina scrie anulare cont dai acolo bagi adresa de email si parola si s-a rezolvat!

| ArT_2528 a răspuns:

Unde iti scrie numele de hi5 scrie si "cont" dai click acolo si in jos pe pagina scrie anulare cont >big grin

| aXo a răspuns:

Dai sus in dreapta la Cont (Account) si jos de tot dai Anulare cont(Cancel Account) si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub nume scrie CONT dai clik pe el si jos scrie anulare cont acolo scrii e-mail si parola victimei si dai din nou anulare cont! SUCCES!

| Def a răspuns:

Intri la cont si de acolo in josul paginii ai Anulare cont

| Alexandra_1757 a răspuns:

Dai la cont. si acolo iti scrie anulare cont.
Nu trebuie decat sa-ti mai scrii inca o dta email`ul si parola si gta. big grin
Fundaa?

| musky9 a răspuns:

Dai sus in stanga la cont si apoi dai in jos de pagina si scrie anulare cont sper sati fi fost de folos