| ana19anamaria_5941 a întrebat:

Cum pot sa revin la vechea forma de la facebook? adica pana acum nu aveam "La ce te gandesti?" dreapta, ci era in partea stanga. si mi-a aparut un patratel in care scrie : "Am făcut câteva schimbări la aspectul cronologiei tale. Postările tale şi evenimentele din viaţa ta sunt în partea dreaptă, iar restul se află în partea stângă." Pot sa revin la vechea forma? daca da, cum?

3 răspunsuri:
| xoxolove96 a răspuns:

Nu cred ca se poate. Asta e noua forma.happy

| Rockett a răspuns:

E noul design a profilului de facebook in viitor toata lumea o sa aiba profilul de facebook(cronologia) asa cum spui tu ca ii arata! Toti spunem ca vrem vechea tema inapoi dar dupa ce ne obisnuim cu ea e perfect. laughing

| marina2116 a răspuns:

Nu, nu poti. Toata lumea acum pe facebook are profilul asa. Si eu il vreau inapoi cum era, da nu se mai poate. :*