| tristetesupararesuferinta2013 a întrebat:

Hey am o mica problema, am intrat dimineata pe facebook si am observat ca e ceva schimbat la cronologia mea si imi scrie ceva de genul: " am facut cateva actualizari la aspectul cronologiei tale. Postarile tale si evenimentele din viata ta sunt pe partea dreapta, iar celelalte sunt in partea stanga ". nu imi place cum e acum, mi se pare o mare incalceala, ce as putea sa fac sa revina inapoi la forma normala?

1 răspuns:
| aNNtoNyO a răspuns:

S-a schimbat de acum asa va fi pana la urmatoarea actualizarehappy