| RaulBRB a întrebat:

Va rog ajutati-ma de ce mi sa schinbat facebokul imi scrie asa am facut cateva actualizari cum arata cronologia ta postarile tale si evenimentele din viata ta sunt in partea dreapta iar celelalte sunt in stanga DAU FUNDA CAre MA AJUTA SA FIE CA INAINTE

Răspuns Câştigător
| aleexxaanndrra a răspuns:

O sa se actualizeze si la ei in curand happy

8 răspunsuri:
| aleexxaanndrra a răspuns:

Fa-mi un print screen la facebook
CUM FACI UN PRINT SCREEN? Te duci la pagina respectiva si apesi tasta PrtScr sau Print sau End (dreapta sus)apoi deschizi Paint si dai ''Lipire''(sau Ctrl + V ) ->o sa-ti apara pagina acolo->dupa care o salvezi in format jpg sau png. Daca ai windows 7 mai ai si varianta unui mic program care il ai deja preinstalat ->SNIPPINGTOOL (il cauti in START). Acum pentru a obtine si un link pentru pagina respectiva incarci acea poza aici http://imgur.com/ si dupa incarcare iti va rezulta cateva linkuri (tu il copiezi pe al doilea din stanga sus -> Direct Link (email & IM)) si il postezi unde vrei tu (daca vrei sa arati poza cuiva ii trimiti acel link)

| RaulBRB explică (pentru aleexxaanndrra):

Cand intru in profil nu se vede ca inainte

| aleexxaanndrra a răspuns:

Asa o sa apara mereu straight face cei de la facebook au schimbat...e mai naspa acum...nu poti sa schimbi profilulhappy

| RaulBRB explică (pentru aleexxaanndrra):

Dar alti am vazut ca il au ca inainte

| RobertoRobby a răspuns:

O sa se schimbe si la ceilalti de curand, nici eu nu-l am schimbat dar o sa mi se schimbe... Nu e dupa noi, ci dupa Managerii Facebook-ului happy

| Marya_Ana_1996_aXZt a răspuns:

Va rog ajutati-ma de ce mi sa schinbat facebokul imi scrie asa am facut cateva actualizari cum arata cronologia ta postarile tale si evenimentele din viata ta sunt in partea dreapta iar celelalte sunt in stanga DAU FUNDA CAre MA AJUTA SA FIE CA INAINTE