| tristetesupararesuferinta2013 a întrebat:

Hey, am intrat de dimineata pe facebook si am observat ceva schimbat la cronologia mea, nu mai e ca inainte si scrie ceva de genul: "Am facut cateva actualizari la aspectul cronologiei tale. Postarile tale si evenimentele din viata ta sunt pe partea dreapta, iar celelalte sunt pe partea stanga. " Ce trebuie sa fac sa revina la forma initiala pe care o avea, pentru ca nu imi place deloc noul aspect facut de ei

3 răspunsuri:
| inconscient a răspuns:

Nici mie dar nu se poate face nimic! sad

| tristetesupararesuferinta2013 explică (pentru inconscient):

Ma poti ajuta cu maillul de la facebook daca il stii, te rog.

| inconscient a răspuns (pentru tristetesupararesuferinta2013):

Pai nu-l stiu...