| ralluca15lp a întrebat:

Cum pot salva o imagine dintr-un videoclip?

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Pai trebuie sa te uiti la video pe fullscreen. Daca nu, vezi ca la BSplayer daca il ai apesi click dreapta si ai o optiune salveaza imaginewinking

7 răspunsuri:
| annaangel17 a răspuns:

Iti descarc snipping tool. Poti da stop videoclipului si decupezi imaginea.

| AnonimD a răspuns:

Apesi print screen sysrq apoi ctrl d sia apoi deschizi paint

| Naяutσ a răspuns:

Te uiti la video pe fullscreen si apesi '' print screen ''.

| TheTimeKiller a răspuns:

Am ceva mai simplu. Dai play la videoclip dupa apesi butonul de imprimare(nu mai stiu cum se numeste in eng ca eu am tastatura in franceza dar e in acelasi loc, deasupra sagetilor sunt 3 randuri cu cate 3 butoane. E pe randul de sus stanga. Si dupa te duci in paint si apesi ctrl+V si iti da imaginea.

| ralluca15lp explică (pentru TheTimeKiller):

Da stiu metoda asta...si in paint nu imi apare doar imaginea ci imi apare tot monitorul...

| ralluca15lp explică (pentru TheTimeKiller):

Ok mersi happy

| TheTimeKiller a răspuns (pentru ralluca15lp):

Pai trebuie sa te uiti la video pe fullscreen. Daca nu, vezi ca la BSplayer daca il ai apesi click dreapta si ai o optiune salveaza imaginewinking

| Floryno_Deejay-dj_1994 a răspuns:

Iti descarci VCL media player si acolo este foarte usor!big grin