| StartingANewLife a întrebat:

Cum pot seta sa nu-mi comenteze persoanele necunoscute la fotografiile de coperta de pe facebook? acestea sunt publice in mod automat, dar exista posibilitatea de a limita comentariile?
nu vreau sa-mi poata comenta toata lumea, primesc tot felul de mesaje injurioase sub forma de spam de la conturi false (necunoscuti) si pana ajung sa le vad eu ca sa le sterg, deja sunt vazute de toti prietenii mei. e foarte deranjant.
dau FUNDA. multumesc.

3 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Bineinteles,dai la editeaza..si acolo setezi optiunea de la public la prietenii mei.

| StartingANewLife explică (pentru LoriLoL):

Nu merge pentru ca e vorba de fotografiile de coperta. acestea nu se comporta ca orice alte fotografii din albume. ele devin publice fara posibilitatea de a schimba acest lucru.
si totusi, ai incercat asta la tine si a mers? repet, la o fotografie de coperta (cover)?

| LoriLoL a răspuns (pentru StartingANewLife):

Ah scuze..am vazut acum si ai dreptate:-s nu stiam pana acum