| biank98 a întrebat:

Cum pot transmite muzica/imagini/jocuri din calculator in telefon?

Răspuns Câştigător
| DAAAAN a răspuns:

Bluetooth sau cablu USB

7 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Prin cablul de date al telefonului.

| Phutui a răspuns:

Bianca incearca prin cablu de date. daca ai card, cumpara-ti un card reader nu e f scump.is cele mai simple solutii si nu sunt deloc costisitoarebig grin

| raluk200 a răspuns:

Prin bluetooth

| YourGirl93 a răspuns:

Bluetooth daca are calculatorul... daca nu iti trebuie cablu de date.
Daca ai card la telefon poti cu un cititor de carduri, bagi cardul in el =>cititorul intr-un usb si apoi iti transferi ce vrei.
Daca nici d`asta n-ai atunci pui pe un alt telefon si iti transfera ala daca are bluetooth sau infrarosu.

| ionut6715 a răspuns:

Pryn cablu de date

| simo4angel a răspuns:

Este o noua inventie care se numeste BLUETOOTH! laughing

| naty_4590 a răspuns:

Pai trebuie sa ai cablu USB alt fel nu ai cum