| Kitty a întrebat:

Cum preferati sa va petreceti weekend-ul?

Răspuns Câştigător
| angella1972 a răspuns:

Weckendul trecut am fost la SLANIC MOLDOVA. a fost o vreme super, padurea era de vis, la pensiunea unde am stat aveau un caine alb si pufos, dimineata ne trezea proprietara cu un miros de cafea fierbinte...asta mi-as dori sa fac tot restul vietii mele

18 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Vara in orice padure la cort, iarna in casa la caldurica sau in oras cu prietenii.

| viatadecacatt a răspuns:

Pai sambata in timpul zilei mai stau la pc, la tv, prin curte si seara ies in oras, la disco.Si duminica uneori ma duc la tara, sau undeva la padure(daca e vremea frumoasa) la gratar cu niste prieteni, rude etcbig grin
batting eyelashes

| Gabystelistu95 a răspuns:

Jucandu-ma pe calculator sau iesind pe afarawinking

| BabyPink a răspuns:

Weekend'ul mi'l dedic prietenilor in special.stau cu ei, ma duc la shoppingg love struck, seara cluburi, sucuri, alea, alea.

| Ancutsa a răspuns:

Paii. prin discoteca love struck cu prietenii thinking sau prietenul love struck

| arysa a răspuns:

Citesc o carte buna, stau pe net, ascult muzica, daca vremea e frumoasa ies cu prietenii, dorm, etc

| Cryssy a răspuns:

Alaturi de persoanele dragi. love strucklove struck

| zalisa a răspuns:

Pai... aproape tot timpul stau si citesc...cateodata in leagan, in pod...happyhappyhappye foarte frumosbig grin

| deleuandrei a răspuns:

Stind pe net imi petcer timpul agreabilwinking

| Lorenyk a răspuns:

Sa dorm pana tarziu, la orele pranzului, apoi la shopping, noaptea in discoteca sau la o petrecere, si a doua zi s-o iau de la inceput! sau sa plec in excursii cu prietenii.

| Nemesis_9263 a răspuns:

Cu mami si tatilaughingtu?

| mada. a răspuns:

Pai sa lenevesc in pat pana pe la 12...si in rest sa stau cu prietenul, familia, prietenii:-)

| gabytza1994bm a răspuns:

Pai...ies cu colegele(prietenele) la un suchee hee. Daca e vreme rea...straight face stau la calculator sau ma uit la un film cu prietena cea mai buna.Mai citim cate ceva, povestim.
Cam asta fac eu de obicei.
:*

| Anime_3328 a răspuns:

Eu as prefera sa il petrec cu familia desi nu pot eu acum locuesc in Timisoara, Tata in moldova il vizitez vara in vacanta, si fratele meu in Italia acolo lucreaza sa adune si el ceva banii...
Asa ca mi-as dori sa imi petrec weekand-ul cu familia... dar nu pot...worried

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În liniște și armonie.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa dorm mai mult, sa stau pe calculator mai mult si sa ma distrez cu prietenii mai mult.

| Andreea_1350 a răspuns:

Eu prefer sa ma relaxez...
dar daca se intampla sa fie chef...:X:X nu mai imi sta capu' la relaxarebig grinbig grin

| LiLi_7106 a răspuns:

Weekendul mi-l petrec cu prietenii mai des
rar pe calculator
tu cum iti petreci weekendu?