| VladRO a întrebat:

Cum va petreceti voi weekend-ul?

Răspuns Câştigător
| ingeras14 a răspuns:

Pai sambata stau de dimineata pana seara la 11, 12 la calculator(pe mess, pe TPU, pe hi5, pe jocuri tongue, etc.) si duminica de dimineata curateniesad, baie si seara o scurta plimbare cu prieteni sau cu parintiwinking.

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, ma odihnesc mai mult, apoi ies la plimbare cu pritenele mele, stau pe mess, apoi mai citesc o revista, mai ies prin diferite locuri...nimic iesit din comun.

| psiholoaga a răspuns:

Cumparaturi, curatenie, TPU, filme, ma joc, maine ies cu bicicleta daca nu ploua, gatesc ceva...

| PauLa.M a răspuns:

Cluburi
TPU
prieteni

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Prieteni
baieti
disco
familie
TPU...
laughing

si tot asa

| Mo a răspuns:

Ies cu prietenii, rup mess-ul in doua, prin cluburi cu gasca, ies cu iubitul, stau pe tpu...imi fac temelerolling eyes
Incerc sa imi ocup timpul cu tot felul de lucruri care imi fac placere!

| VladRO explică:

Mno, fainn, ce sa zic happy

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Pey... p'afara cu javra mea mumoasalaughingsi cu my friend lumyss...
la agatat de gardurirolling on the floor
si prin casa ma joc cu papusilelaughingrolling on the floor... LooLzZ

Răspuns utilizator avertizat
| CDelia a răspuns:

Ies cu prietenii, tot gasesc ceva de facut

| ciumpalaku a răspuns:

Sambata merg la un meci de fotbal, iar duminica merg la biserica.