| 4shl3y Tisd4l3 a întrebat:

Voi cum o sa va petreceti weekend-ul?

Răspuns Câştigător
| covexrobu a răspuns:

Merg la Brasov la facultate pe urma acasa si duminica seara imi fac bagajele ca luni dimineata la ora 6 plec in Ungaria.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Maine ma duc la un concurs la mate(pfaaalaughing)la prima orasad
Duminica vreau sa nu mai aud de nimeni si nimic si sa dorm pana a doua zihee hee

| User a răspuns:

O sa ma joc cu noua papusa barbie primita de la mos craciun:X. a nu, scuza-ma, justin bieber vroiam sa ziclaughing

| hugo a răspuns:

Acest weekend ca si celelalte weekend-uri o sa il petrec pe terenul de baschet de la ora 13 la ora 21big grindupa care luni la liceu si tot asa...in caz ca ploua intr-un foisor cu prietenii/ele jucam carti... facem consumatie etc!big grin tu?

| 4shl3y Tisd4l3 explică:

Mai distractiv.

| 4shl3y Tisd4l3 explică:

Pai eu maine la vreo 10-10:30 plec la Carrefour apoi la 15:00 cam asa ies afara cu prietena mea

| strawberry666 a răspuns:

Pai...eu una am de gand sa : stau.dorm.mananc.beau.privesc.plang.fumez.rad.traiesc.ascult.astept.tzip.iubesc.scriu.plimb. etc laughing laughing

| Irinuk_5348 a răspuns:

Hmmm. o sa dorm happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai fundita pe ce criterii? Cine-i mai lenes? Mai sportiv? Mai petrecaret? Mai cu chef de dat la pat? Mai intelectual? Mai cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, distractiv zici... Al meu nu prea va fi ca trebuie sa ma duc sa-mi cumpar flori si sa gradinaresc. Nu-i distractiv dar e relaxant...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invatand...:|am de dat 2 teze saptamana viitoare si vreau sa ma asigur ca voi lua note mari;)). Intre pauze mai intru pe TPU, you tube si aici http://dansezpentrutine.protv.ro/, probabil voi dansa putin, putin pe la tv si cam atat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sambata am un concurs la geografie, ceva curatenie in camera si dupa teme. happystraight face weekendul meu nu este diferit de celelalte zile straight face si in weekend trebuie sa invat.