| amo a întrebat:

Cum intentionati sa va petreceti weekend-ul viitor?

4 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
ca si weekend-ul acesta in casa, trezirea la 11 -12, calculator, tv si caldurabatting eyelashes

| Meryem027 a răspuns:

Nu stiu, probabil ca o sa am de invatat mult. Adica nu ca probabil, mai mult ca sigur. Vineri stiu ca o sa plec din localitate, poate fac si niste cumparaturi. happy Sambata cred ca o sa tau sa-mi scriu, invat si asa mai departe iar duminica, daca vremea e frumoasa poate ies la un suc cu prietenii. :* Cam atat ca mai mult nu-mi permite timpul. :* Pupici!

| Infernia a răspuns:

Bauturahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca toate celelalte; invatand, ascultand Celine Dion si Brad Paisley, citind lectura beletristica si petrecandu-mi cea mai mare parte a timpului cu prietenul meu. Asta imi place cel mai mult.