| Horhe a întrebat:

Cum sa calculez km de la o localitate/ un oras pana la alta localitate/oras din alte tari pe Nokia maps online? Raspuns urgent.

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună nu prea cred că merge cu google maps sau alt program în ultima vreme nu prea mai ajută omul mult, sunt inutile, încearcă să vezi dacă merge.
O seară bună!

| Silvica76 a răspuns:

Incearca pe Nokia Drive sigur merge

| Florinut1009 a răspuns:

Sall! Incearca sa scrii pe google maps locatia de unde pleci si locatia unde vrei sa ajungi si o sa vezi ca o sa-ti dea cati km sunt ai incredere! BFT!laughing

| Horhe explică:

Vreau o ruta:d de la... la... Cati km sunt.