| Chris_8217 a întrebat:

Cum sa cresc in inaltime? (fara sa iau pastile)

Răspuns Câştigător
| RawrLexa a răspuns:

Uite ati arat cum am evoluat eu : acum 2 ani o rpietena de-a mea ma tachina ca este mai inalta rolling eyes. Infine, acum eu am 1, 64 iar ea1, 49.Eu practic altletismul de 4 anipuppy dog eyesIncearca si tu un sport, atletism, baschet, hanballthinking
Baftaa;*.

8 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Hey! Eu sunt cea mai mica din clasa si tot timpul eram josuta...in doua veri am crescut cu cinsprezece centimetri (fiindca sunt la virsta pubertara dar tu credka tot) pentru ca sa cresti trebuie sa sari sa sari sa sari kit poti (in coarda) sau la kosh de basket sa alergi si sa stai intinsa la bara kit rabzi...maninka laktate si iaurt pe mine m-a ajutat foarte mult sper sa cresti! succes

| darkhell217 a răspuns:

Intinde-te in fiecare dim,cat poti de tare, dar nu pe varfuri, si o sa te mai inalti cu timpu

| Georgianaax a răspuns:

In primul rand nu fi complexata, esti frumoasa in felul tau :*
Si in al 2'lea rand, sport
Succes, paa:*

| Cineva3 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema suunt piticotul clasei si vreau sa cresc

| briquette a răspuns:

Fa sport, handball, volei, baschet, inot

| carlito8379 a răspuns:

Trebuie sa astepti daca ai cel putin 1, 20 1, 40 trebuie sa dorimi ziua
eu asa am ajuns la 1, 43

| firstb a răspuns:

Pai este simplu, dar iti va trebui rabdare. In primul rand incearca sa faci un curs de bashet sau incearca sa te antrenezi cat mai bine pentru a ajunge in echipa scolii. Cu timpul te vei inalta daca incerci sa sari cat mai mult pentru a marca la cos. Evita sa stai jos (pe scaun) mult timp. Incearca sa ai activitate tot timpul. Bafta!

| danny_6323 a răspuns:

Am si eu aceeasi problemasigh