| iza_6264 a întrebat:

Am 1, 78 m si as vreaq sa nu mai cresc. Exista niste pastile sau ceva pentru stomparea cresterii in inaltime? Sau pot sa aflu daca mai cresc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezvoltarea fizica la fete(inclusiv cresterea in inaltime), se opreste in jurul varstei de 17-18 ani. Tu, avand 14 ani, ai toate sansele sa mai cresti(dar nu foarte mult, stai calma).

3 răspunsuri:
| divinuu a răspuns:

Am inteles ca daca te apuci de fumat se stopeaza cresterea. dar asa iti faci rau pe alta parte.

| lick a răspuns:

Aoloooo la 14 ani sa ai 1.78...nu esti sanatoasa daca mai vrei sa crestilaughing

| Revenge a răspuns:

Esti fata sau baiat? la baieti se spune ca daca se apuc de sala nu mai cresc...cred ca e valabila si pentru fete thinking