| Virrus a întrebat:

Azi la scoala mam luat la trante cu un coleg nu era orice coleg era gras si mult mai inalt i-am facut o priza la gat si el ma ridica cu gatul de vreo 6 sau 7 ori eu l-am pus la pamant cu priza si el a casut peste mine si m-a dat cu capul de ciment chestia este ca m-a facut prea usor vreau ceva pe you tube cum as putea sal dobor niste piedici ce sa-i fac e foarte greu de pus la pamant

5 răspunsuri:
| Virrus explică (pentru bZkBoY12):

Nu prea ma ajuta contra lui crezi ca as putea eu e 35 ed kg sa eu fac aluia de 63 de kg

| bZkBoY12 a răspuns (pentru Virrus):

Stiu niste chestii... dar nu am cum sati arat degeaba.

| MurderousBeauty a răspuns:

Sper ca asta sa te ajute :D : http://9gag.com/gag/5418506 LOL! no, really, it could help u!

| trapcity a răspuns:

Poti sa il pui jos si cu pumni, adica sa ii dai numai in maxilar pana cade jos, cel mai bine ar fi dupa scoala. Sper ca te-a ajutat.