| notsurewhoiam a întrebat:

Mai demult in fereastra de la net daca vroiam sa deschid new tab imi aparea new tab cu cele mai accesate site-uri ale mele dar acum nu imi mai apare cum pot sa fac sa imi apara iar? am internet explorer

3 răspunsuri:
| Toxic a răspuns:

Pai pentru ca nu are asa ceva Internet Explorer ia-ti Google Chrome parca la el aparea asa

| elenutzadragutza30 a răspuns (pentru Toxic):

Si daca am google cum fac sa apara cand l deschid sa apara alea 8 ferestre si cum pun in ele siteurile mele?

| 7lucian8 a răspuns:

Mergi cu mouse pe steluta aia in stinga si dai clik dreapta si acolo poti sa faci sa iti apara pe ecran bara menu, preferiti, comandi adica tot.hai ca nu-i greu bine? ceau