| HelloWirus a întrebat:

Cand intru in My Computer si apoi intru in Partitia D se deschide cu fisierele din D o alta fereastra. Cum as putea sa fac sa nu mai apara asa ci sa apara tot in aceeasi fereastra. fundita. THX

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Intri in my computer>> tools>> folder options >> tabul general>>browse folders si vezi sa fie bifata chestia cu open each folder in same window, apesi apply si apoi ok.
Bafta!

2 răspunsuri:
| tusha a răspuns:

Intrii in my computer/sus stanga ai optiuni dai acolo/apoi optiuni folder/la general dai deschide folder intr-o singura fereastra. aplica si ok.bafta!

| HelloWirus explică:

Imi pare rau dar optiunea "open each folder in same window " este selectata si tot nu merge. crying