| malina_9455 a întrebat:

Cum sa incep? Joi merg intr-o excursie si in fiecare excursie fac farse baietilor.Am ramas in pana de idei.Nu mai merge trucul ala vechi cu ruj pe fata si pasta de dinti pe picioare si pe clanta de la usa.Nu trebuie sa facem mizeri.Asa zice diriga.Va rog! Farse cat mai elaborate si mai multe.Pt. cele/cea mai buna farsa dau funditakisskisslove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| madalinutza a răspuns:

Ciao:*

Pune-le guma de mestecat in parsmug
sau pe haine
Sauthinking
scrii pe o foaie SUNT UN RATAT si lipesti pe spate, fara sa te vada
sau in timp ce ei dorm poti sa le desenezi pe ochi niste ochelari, cu markersmug
Sa le facii unghiile de la picioare si de la maini cu lac rosurolling on the floor
sa pui dimineata muzica la maxim, sa ii trezestismug
sa le furi hainelesmug
Sper sa iti foloseascasmug
Distractzie placuta;*

7 răspunsuri:
| Katiee^^ a răspuns:

Noi in tabara trecuta am pus pe usa baietilor un afis pe care am scris : "DND. CAMERA ZANELOR MIRONOSITEbatting eyelashes", le-am luat hainele de la dus whistling, le-am decorat camera ca hartie igienica, etc. Nu mai tin minte...

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

-lipeste-le degetele si palmele cu lipici(foarte bun)
-spargeti pungi noaptea tarziu sa se scoale si va prefaceti ca dormiti cand vin
-pune o punga in care e apa si ingeat-o si pune-o oriunde(perina, pat etc.)

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Bafta

| TropicalSun a răspuns:

1tongueui pe scanul unui baiat lapte pe scaun(cand e plecat) si daca ai la indemana un corn sau o unealta din asta:o perie, un bat, mai stu eu...si il lasi in balta cu lapte de pe scaun.Lumea o sa zica ca s-a masturbat cu batu'(sau orica altceva)pana a ejaculat enoooooorm!laughinglaughinglaughinglaughing.
2:Iei o sticla de Nestea de piersici si ii pui sare inauntru. II dai unui coleg de baut...si daca nu sesizeaza nimic ii zici dupa ce a baut ca iai pus pipi in sticlalaughinglaughinglaughinglaughing
3:Iei o rezerva de stilou cu cerneala rosie si o pui in buzunarul de la pantaloni unei fete.Cand se va aseza, lumea va zice ca i-a venit ciclullaughinglaughinglaughinglaughing.
4tongueui niste piuneze pe scaunul unui tocilar, valeeeulaughinglaughinglaughinglaughing.
5big grinaca mergi la mare, iei o gramajoara de alge, o pisezi ca sa fie ca o pasta si o inlocuiesti cu pasta de dinti dimineatalaughinglaughinglaughinglaughing.
6:Iei o pungulita mica mica si o umbli cu apa cu colorant galben, o pui in pantalonii unui baiat si spui ca a facut pe ellaughinglaughinglaughinglaughing.
7:Trimiti un mail unui fricos ca daca nu va iesi afara in putzulika goala, va muri la noapte, ca va veni un sexzila si o sa-l dezvirgineze la noaptelaughinglaughinglaughinglaughing.

Mai stu o multime! Daca mai vrei lasa-mi un mesajbig grin.Plzz fundita! Va fi prima mea fundita daca mi-o daibatting eyelashes.

| TropicalSun a răspuns:

Scz de moticonurile alea puse aiureasad
uite cum trebuia sa fie:
1-pui
2-pui
3-daca

papa... pupicutzi multzii!

| madycoco a răspuns:

Lipeste-le hainele cu supergluehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune o punga cu apa sub perina sau cearsaf.