| robychan a întrebat:

Pentru la mare... Merg cu clasa mea si vreau sa fac niste farse la fete happy.
dati-mi si voi idei exsadpasta de dinti pe clanta) sau ce mai gasiti voi! Plzz vreau sa rad de ele! farse pentru fete mai mult. pentru ca noi baietii le facem happy

Răspuns Câştigător
| albertoleos99 a răspuns:

Cand am fost anul trecut la mare in tabara m-am prapadit de ras, sa vedem pai sa puneti pe plapuma lor noaptea(de preferat pe maini sau picioare)un sarpe sau un paianjen dar sa fie mai cleios ca sa para real.Noaptea puteti pune frisca pe pernele lor sau undeva foarte apropiat (ca sa o atinga, dar sa fie destul de multa). Punetile in incaltaminte bombite cu mirosuri urate(de la magazine speciale si trebuie sa ai grija pentru ca cea mai brusca miscare le poate declansa). Faceti zgomote noaptea la usa lor si miscati usor clanta(dar sa vada, sigur se vor speria)si adauga putine ciocanituri.
Sunatile cu nr. privat noaptea si daca raspund lasati telefonul deschis fara sa spuneti nimic, in timp ce unul se duce la usa lor si o deschide(daca e incuiata doar misca clanta sau ciocane)

Bafta!

1 răspuns:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Luati un marker si le vopsiti nasucurile rosii si le faceti si pistruilaughing)