| ThisIsIoanaBlack a întrebat:

Cum sa-mi linistesc nervozitatea?

Răspuns Câştigător
| CiprianFreeLife a răspuns:

Pai poti lua calmante sau asculti muzica sau dormihee hee pentru un raspuns mai concret trebuia sa sepcifici cu exactitate problema. (funda)

6 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Eu ascult muzică sau citesc.
Atunci când citesc mă liniștesc repede, nu mă gândesc la probleme, mă gândesc doar la carte.

| RainboyDash a răspuns:

Incearca sa respiri mai adanc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,atunci cand eu sunt nervoasa, ascult muzica, citesc, ma uit la TV, dar depinde de ce fel de nervozitate ai.Insa nimic nu se compara daca discuti despre asta cu cea mai buna prietena! BAFTA!

| BeStMaN a răspuns:

Http://download.chip.eu/ro/Desktop-Games-1.0_76499.html descarca jocul de aici te va linisti pune o poza si distrugeo FUNDA?

| CarolinaXDghb a răspuns (pentru BeStMaN):

Frate,ai o poza de profil geniala!happy

| byanka1skumpik a răspuns:

Pai,te ar ajuta niste muzica mai linistita, daca nu esti genul ala de om care se enerveaza din orice.Te ar ajuta sa vorbesti cu prietena apropiata sau o cunostinta apropiata despre nervozitatea ta si poate te va ajuta.Dar cea mai buna solutie ar fi sa analizezi problemele care declanseaza aceasta nervozitate si sa incerci, ce viitor sa nu mai apara