| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi recapat o buna prietena? Am ranito foarte tare si nu stiu ce sa fac! Apropo ca sa nu facem confuzii sunt baiat!

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Cred că trebuie să ai o discuţie sinceră, să-ţi ceri scuzele de rigoare cu promisiunea că nu se va mai repeta sigur nici-o dată.

7 răspunsuri:
| Miranda29 a răspuns:

Iti ceri iertare din tot sufletul si i spui ca iti pare foarte rau de ce ai facut si ca iti dai cuvantul de onoare ca nu o vei mai rani in nici un fel niciodata. Dar daca ea este o fire dura, atunci prefate si tu ca esti suparat si ca ai devenit deprimat din cauza aceasta

| XxXxMariusXxXx312 a răspuns (pentru Miranda29):

E suparata pe mine de 2 ani si inca nu ia trecut. Se preface ca nu s-a intamplat nimic dar nu-mi vorbeste si atunci cand o face 2-3 cuvinte si atat.

| Miranda29 a răspuns (pentru XxXxMariusXxXx312):

Imi pare sa-ti spun dar ea are un suflet hain si nu cred ca te va ierta vreodata trebuie sa mergi mai departe

| XxXxMariusXxXx312 a răspuns (pentru Miranda29):

Poate ca am ranito prea tare... Si ca sa fiu sincer nu i-am cerut niciodata scuze deoarece cand vroiam sa vorbesc cu ea avea un aer de "hai sictir" si nu am avut curajul sa-i spun.sad

| Miranda29 a răspuns (pentru XxXxMariusXxXx312):

Daca vrei sa ti se indeplineasca visurile trebuie si iti alungi frica

| NOBODY a răspuns:

Ce i-ai făcut? Ai lovit-o cu un cuțit?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa te pot ajuta mai intai trebuie sa stiu cum ai ranit-o. De exemplu, daca ai drogat-o, ai violat-o si apoi ai vandut-o unui clan de tigani, un simplu imi pare rau ar fi de ajuns. In schimb, daca i-ai spus ca "Pariu cu viata" e o dejectie de serial si ca actorii sunt niste hipsteri obositi, nu te va ierta nici daca ii donezi un rinichi.