| dariusbumbescu a întrebat:

Cum sa nu vada oamenii ca fumez? Sau mai exact unde sa fumez. Imi e rusine sa fumez de fata cu oamenii. Spuneti-mi as putea ascunde asta? Fara commuri gen lasa-te de fumat sau nu trebuie sa iti fie rusine,.

7 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

In spatele blocului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba chiar, lasa-te de fumat. Desi oamenii nu te-ar vedea, tot vor simti mirosul de tutun. Si nu e deloc placut.

| gingergirl1 a răspuns:

In primul rand cel mai bine ar fi sa te lasi de fumat dar nu pot sa te oblig!winking
Chiar daca oamenii nu te pot vedea isi pot dea seama dupa cum iti miros hainele mainile etc(ai grija sa nu te prinda parintiilaughing
Am o prietena, care tot ca tine, nu vroia sa alfle "oamenii" ( mai precis parintii ei) si se datea cu parfum si chestii pe maini, mesteca mereu guma etc...
Acum...un loc. poti sa te duci intr-un loc mai ascuns!laughing
Dar cel mai bine lasa-te de asa ceva! Nu stai cu griji sa te prinda cineva, si iti traiesti viata sanatoasa! Pe bune! nu am inteles niciodata de ce le place unora sa fumeze plus de asta tigarile sunt foarte scumpe!
Ai grija de tine!happy

| Andeuta a răspuns:

Pai mergi si tu in locuri mai putin freventate, fumeaza in baie nu stiulaughing

| Park1Suin a răspuns:

Fumatul=moarte

| adishorMS a răspuns:

Nu vrei sa te lasi? de ce daca tot ti-e rusine
eu m-am lasat tocmai frecvetand locurile unde nu imi cadea bine tigara si nu regret

| Robert030 a răspuns:

Ai 3 optiuni:
1.Iti sapi o groapa sub pamant
2.Te lasi
3. Fumezi doar in locuri unde nu sunt oameni

Întrebări recente