| DannielZMF a întrebat:

cum ma pot lasa de fumat? fumez de aproximativ 4 luni! si nu mai vreau sa fumez ca a aflat tata si imi este rusine. Ce sa fac? nu vreau plasturi sau din astea medicinale! MS!
Pa, Pa!

6 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

PAi ca sa uti de fumat e bine sa-ti gasesti un hoby.happyAstfel ai sa uti.Eu am unul si cateodata uit sa si mananclaughing

>big grin

| yellowalien a răspuns:

Sunt ok plasturii, sa stii! Te ajuta sa nu mai simti nevoia de a fuma. Mama asa s-a lasat, si fuma de peste 20 de ani.
Oricum ar fi, cu plasturi sau fara, cel mai mult conteaza vointa!
Multa bafta!

| yellowalien a răspuns:

Pai si atunci, daca te-ai lasat deja de fumat, de ce ne intrebi pe noi cum te poti lasa de fumat? oh go on

| BellaRagazza007 a răspuns:

Salut, da poti sa te lasi de fumat! prima trebuie sa ai vointa, si pai, cand simti nevoia sa fumezi, in loc sa iei o tigara, ia o bumboana in gura, o guma ori ce, asa vezi ca te vei simti mult mai bine!

| DannielZMF explică:

Ma nu am mai fumat de sambata seara si nu am pofta!

| Maryochicken a răspuns:

De pe 30 aug pana acum ai mai fumat sau ai reusit sa te lasi?