| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Cum sa obtin ceea ce vreau cand am concurenta?

Răspuns Câştigător
| PrintesaTsubaki姫椿 a răspuns:

Daca vrei sa castigi nu te gandi ca trebuie sa-ti infrangi adversarii, ci pe tine insuti. Poti realiza asta daca ai incredere in tine, dar sa nu fii arogant/aroganta. Ambitia e, de asemenea, necesara. Nu te da batut/batuta nici daca ramai pe ultimul loc. Intoarce clasamentul invers si te vei simti mai bine(asta e din reclama cu Ana-Maria Brinza). Desigur, munca este absolut necesara.
Daca vrei pur si simplu sa iti depasesti recordurile propii iti trebuie tot incredere in tine si ambitie. In orice caz, trebuie sa fii optimist/optimista.

10 răspunsuri:
| secretsisecret a răspuns:

Nu totul consta in a infrange adversarii, dar daca tot vrei atat de mult eu te sfatuiesc sa te porti normal si sa ai mare incredere in tine. Nu te mai uita ca o sa iei locul doi sau trei poate chair si unu. Lupta pentru cea ce vrei si fi optimista. Sper ca te am ajutat.

| ZeroZahar a răspuns:

Fii originala! Fa ceva cu care sa iesi in evidenta, arata ca poti mai mult decat partea concurenta, persevereaza!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Prin muncă, ambitie si optimism. Succes garantat. Tine-te de cele enumerate mai sus.

| Hevnoraak a răspuns:

Elimini prin ori ce mijloace concureţa.

| Sakura1218 a răspuns:

Două lucruri iti trebuie... voință și ambiție

| cosmin333 a răspuns:

Trebuie sa faci compromisuri. Stii la ce ma refer. Succeswinking

| xBarbiieKelly a răspuns:

Luptandwinking

| Antoniska25 a răspuns:

Trebuie sa crezi in tinewinking Restul va veni de la sine.
Daca ai ata credinta cat un bob de grau poti muta si muntii din loc!
Fa doar ce iti spune inima si vei reusi grantatwinking Bafta!
Sper ca te-am ajutat.
Fundita?

| ALEJANDRAAA10 a răspuns:

Eu iti recomand fata de catelus ploat! poate tine laughing?

| Daria_6694 a răspuns:

Primul pas este de a intra in mintea ei.Incearca sa-i devi un fel de prietena.
Apoi sa-i spui ca ai renuntat si sa o intrebi ce vroia sa faca.
Asa vei stii si vei incerca sav faci mai bine.