| LollypopMe a întrebat:

Cum obtin fundite mai usor? Am 19 si vreau mai multe! straight face||||||||||||||

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și la îți trebuie?
Le ai prin calitatea răspunsurilor oferite.
Pa, pa.

| MenInShadow a răspuns:

Fundele le obtii raspunzand la intrebari.
Dar trebuie sa raspunzi si corect, evident, sa fii politicos, sa vorbesti frumos, si sa tratezi fiecare intrebare cum trebuie, sa nu-ti bati joc sau sa razi.
Cand cineva scrie gresit intrebarea de exemplu, nu trebuie sa intrii si sa zici "Bai prostul uitete cum ai scris mai treci si pe la scoala", trebuie sa-i explici frumos, si sa-l rogi sa reposteze intrebarea corect.
Si, normal, iti trebuie rabdare, fundele nu se castiga asa usor.
Trebuie sa fii rapid si bun. Pentru ca sunt multi "oponenti" pe TPU care au funde multe, si care raspund bine, asa ca trebuie sa muncesti sa scrii repede pentru a reusii sa ti pasul cu ei.
Uita-te la mine de exemplu. Ti-am scris tot raspunsul asta in 2 minute, ti-am dat exemple, si desii scriu repede, am doar 480 de funde.
Nu toata lumea da funde pe TPU.
Dar daca doar pentru asta esti aici, mai bine pleci, pentru ca sigur vei fi dezamagit.
Eu nu's pe TPU pentru funde, doar pentru ca-mi place sa ajut lumea, si asta ma ajuta sa raman pe site-ul asta, altfel poate as fi plecat de mult, pentru ca la peste 2000 de raspunsuri doar 480 de funde, e destul de dezamagitorwinking
Trebuie sa ajuti oamenii, nu sa primesti fundewinking

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Coolhappy pai fii activ/a pe site, raspunde la intrebari, iar daca raspunsurile sunt de calitate, cu siguranta vei primi fundite..mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

| măcheamăăăî a răspuns:

Cu raspunsuri utile si/sau inteligente! Succes!big grin

| SuperMagicSmile a răspuns:

Poti incerca sa raspunzi la intrebari...straight face

| LollypopMe explică:

Multumesc pentru raspunsuri! Sincer, nu stiu care sa fie raspunsul castigator! Nu va suparati, dar nu am sa dau de data asta funda.

| Unbelievable a răspuns:

Bună. Răspunzi corect la cât mai multe întrebări.