| PastilutZaa a întrebat:

Hey. da mai vreau funda... cum obtin mare repede?

12 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Ce sa obtii mai repede ca nu pricep ce vrei.Reformuleaza intrebarea ca te ia lumea de neserios

| PastilutZaa explică (pentru Danutza27):

draga, dc esti asa de enervanta? reformuleaza tu, ca altii au inteles
Bye.Bye.

| Danutza27 a răspuns (pentru PastilutZaa):

Daca alergi dupa funde eu am girla si poti vorbi cu un moderator si ai de la mine cite vrei Le dau si pe toate ca inteligenta nu sta in funde.Ce sa zic ia sa faci de bine si sa pui tu mina la carte nu te lua dupa prosti ca numai ei zic "cititul dauneaza grav sanatatii" Pune mina si citeste gasesti carti ieftine la tarabe si dupa fiecare carte citita ai o funda in sufletul tau Nu te lua dupa prostii care au picat bacul 2011 aia sunt eroi de cosmar sa nu fii asemeni lor.Ei au fost la examen cu saci de funde si au iesit cu sutul in funda

| Jessica a răspuns:

Am și eu o întrebare pentru tine:
Răspunzi ca să ajuți oamenii sau pentru funde?
P.S: Vei avea funde când dai cel mai folositor răspuns.
www.TPU.ro/intrebari-frecvente

| PastilutZaa explică (pentru Jessica):

Shh.pentru tine! ce te intereseaza? si + ca aia nu e intrebare...

| Andrada003 a răspuns:

Danutza27 cred ca a vrut sa zica cum obtin mai repede?

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mi se pare ca ai vreo 11 ani.

oricum,la ce te ajuta fundele? cum a zis si @PoneiulTroian,distreaza-te, si da raspunsuri folositoare, nu fi asa disperata.

| PastilutZaa explică (pentru MasterOfDisaster):

Eee...ma distrez.nu am 11 ani.si am glm ce jtitzi voi

| Danutza27 a răspuns (pentru PastilutZaa):

Ia sa faci de bine si sa te faci fata de treaba la culcare sa nu uiti sa te insemni de 3 ori cu Sf Cruce si sa spui Tatal nostru.Pe lista mea de prieteni nu te accept.Sa faci de bine sa nu te iei dupa prosti "cu cititul dauneaza."ca ajungi asemeni lor asculta sfatul meu citeste citeste citeste O sa zici ce carti Re alege carti dupa puterile tale, vorbeste cu profa de romana/invatatoarea si te indruma ea, Daca esti din oras gasesti carti super bune doar la 1 leu Vino cu tatal tau cu sacul de carti apoi dupa ce vei incepe sa le citesti si spui si ce ai citit o sa te acc pe lista mea de prieteni.Nu te lua dupa prosti ca cititul nu este la moda ci la moda este doar dragoste si sex vezi ca o gasesti pe una plingind pe la conversatii sa nu ajungi asemeni ei sa fie viata ta praf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar nu ii spune bubulina, ca asa imi zici si mie si simt ca ma fac de rusine simtindu-ma in aceeasi grupa cu fufilina care a pus intrebarea. Ok? Mersi mult.

| PastilutZaa explică:

Kk... pai nu poti da link cu intrebarea tah?

| PastilutZaa explică:

Eu sp asa ...ca vreau, da an fine. nepriceperea altilor duce la dinsconfort si prostie...