| JohnnyUnicatu a întrebat:

Cum sa scap de niste ganduri din cap definitiv?

Răspuns Câştigător
| TCosminn a răspuns:

Sa nu te mai gandesti la ele. Dar nu poti scapa definitiv. Ideea e ca tu te temi de acele ganduri si de aceea nu poti scapa de ele. Cand o sa le poti infrunta cu curaj, o sa le controlezi si nu o sa te mai afecteze.

| JohnnyUnicatu explică (pentru TCosminn):

Bv bine ai spus traitiar fam ta

5 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Soda caustica.

| christall a răspuns:

Sa iesi cu prietenii in oras, asculti muzica, te uiti la un film si vorbeste cu cineva, daca nu ai cu cine, vb cu un preot. Succes!

| TabletaSB a răspuns:

Ce fel de ganduri? Daca nu s prea frumoase, incearca rugaciunea.

| IisusHristos a răspuns:

Bei aghiazma si alcool izopropilic. Neaparat in ordinea asta.