| seful026 a întrebat:

Cum slbesc? Ceva ce va mers si voua sau stiti ca merge.

8 răspunsuri:
| Struţul a răspuns:

Trebuie să îți cumperi un Iphone și să îl suni pe drujbistul din Texas Chainsaw Massacre. El se pricepe foarte bine, este un adevărat tăietor de copii. Îl poti ruga să te taie. DRUMMM DRUMMMMMMMMM

| 8mariastar a răspuns:

Uite dieta asta am tinut-o si eu si chiar a mers http://www.divahair.ro/......esti_rapid

| Clawd3lw a răspuns:

Deci cel mai bun exercitiu de slabit este alergatul:alearga 1 ora pe zi (acumulat) iar in 2-3 saptamani o sa vezi diferente remarcabile : daca vrei muschi fa abdomene, genoflexiuni si flotari (cele mai bune) dar ele nu se vor vedea daca nu alergi pentru ca peste muschi va fi un strat de grasime /ai grija si ce mananci adica daca alergi 1 ora dupa ajungi acasa si mananci 2 porti de... 1 paine etc.

| seful026 explică (pentru Clawd3lw):

Dar abdomen sa am patratele?

| Clawd3lw a răspuns (pentru seful026):

20-30 de flotarii si 50-150 de abdomene. Funda?

| seful026 explică (pentru Clawd3lw):

Daca o sa imi mearga frate

| Clawd3lw a răspuns (pentru seful026):

Da si tu o funda acolowinking

| andrei215 a răspuns:

Sau pe la 15-16 ani ai sa vezi ca te-ai inlatat...