| reva a întrebat:

Eu plac un baiat dar el nu cred ca ma place fiindca ii da mai multa atentie verisoarei mele.Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa te ajutam? Sa ii spunem baiatului sa te placa pe tine si nu pe verisoara? Sa iti dam o reteta cum sa il sufli verisoarei? Draga mea, daca un baiat nu te place si are deja o prietena, trebuie sa intelegi ca nu este loc si pentru tine. Daca ai demnitate, te retragi si... te uiti in jur. Cu siguranta vei vedea un baiat care te place! Oare de ce va plac baietii care au prietene? Cand vei avea un prieten, ti-ar placea sa stii ca alta fata incearca sa ti-l sufle? Hai, draga, capul sus, sunt baieti destui in lumea asta! happy

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Parerea mea este ca daca el nu iti da atentie sa cauti altulwinkingNu iti pierde vremea cu un baiat.Sunt multi baieti frumosi pe lumea asta big grin
Mult succes!kiss

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca se uita mai mult la verisoara ta inseamna ca pe ea o place, lasa baiatul ala in pace si cauta pe altcineva.

| cristi27 a răspuns:

Eu zic sa te linistesti si sa cauti alt baiat, sunt destui si ai de unde alege, bafta

| Lumy a răspuns:

Cred ca ar trebui sa nu te mai gandesti la el, cauta pe altcineva, asa am facut si euwinking

| Claudiu_7827 a răspuns:

Poate e mai fatalau, fa tu primul pas. ( sa nu crezi ca am spus asta cu rautate), dar daca te deranjeaza imi cer scuze si imi retrag cuvintele.

| Deea_8310 a răspuns:

De preferat ar fi sa il lasi in pace si sa cauti altul. o sa vezi ca nu e singurul de pe pamantul asta. sunt multi tipi frumosi, dar si nesimtiti si fara intentii bune. daca totusi nu vrei sa renunti la el, intreab-o pe verisoara ta daca si ei ii place de el, iar daca si ei ii place si crezi ca intre ei ar putea fi ceva, mai bine las-o balta si nu incerca sa ii desparti. nici tie nu ti-ar placea sa iti fure cineva iubitul. insa daca verisoara ta nu il place, incearca sa il cuceresti totusi. va vedea ca verisoara ta nu ii da atentie si va cauta pe altcineva. atunci sa fi tu prin preajma happy