| sorindaniel a întrebat:

Cum sunt duminicile pentru tine?

Răspuns Câştigător
| Klara a răspuns:

Intotdeauna am asociat Duminica cu o zi depresiva, in care imi faceam temele, proiectele, invatam, si nu ma odihneam absolut deloc. Am urat mereu ziua de duminica.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu multă activitate.
Pa, pa.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Albastre, mai mult sau mai putin si in diverse nuantewinking

Răspuns utilizator avertizat
| lays a răspuns:

Eu sunt un pic mai ciudata.cand toti ceilalti se odihnesc, cum ar fi normal intr-o duminica.eu fac curatenie generala.si ma pregatesc pentru srvici, iar acum, pentru scoala.maine am examen:-s

| adrian_6103 a răspuns:

Duminicile sunt normale, mai mult decat atat prima zi din saptamana e duminica si nu lunea, attunci ziua de odihna este sambata, zi lasata de la Dumnezeu, dar paganismul a facut-o duminica, de la constantin cel mare ancoace anul 321 d. c Bafta