| ramonna a întrebat:

Cum trimit pozele de pe calculator pe aparutul foto digital?

9 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Cablul de date sau cardul happy
mai usor cred ca e cu cablul big grin dar daca ai card reader te descurci simplu si cu cardul

| miauu a răspuns:

Cu un cablu de datewinking

| sorin a răspuns:

Conectezi cablul de la aparat la PC, deschizi fereastra de la aparatul foto dupa care intri unde ai pozele pe care vrei sa le salvezi pe aparat si dai copy/paste in fereastra de la aparat si gata.

| HappyPills a răspuns:

Cu cablul de date de la aparat
sau cu un cititor de card

| l0rre a răspuns:

Cu usb-ul.

| Georgy_1051 a răspuns:

Folosesti cablul de date de la aparatul de fotografiat, sau usb-ul.

| franck2222 a răspuns:

Le selectezi apoi le pui in foldarul care apare cand conectezi aparatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un cablu de date, insa nu sunt prea sigura daca o sa mearga. Si eu am incercat sa bag poze din PC in aparatul foto si nu a mers...doar din aparat in Pc.

| maryo_2053 a răspuns:

Cu cablul de date sau cu cardul