| Marialy a întrebat:

Cum v-ati descoperit talentul? Eu inca sunt in "cercetare"... Funda la cel mai interesant!

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci cand am condus masina mi-a intrat in sange soferia si acum am de gand sa fac scoala pentru camion, tir si autobuz ca sa ma pot angaja pe tir sau autobuz.

| alexralu34 a răspuns:

Sincer nu stiu cum,stiu doar ca s-au dezvoltat in timp de exemplu la desen toata lumea imi zicea ca sunt talentata si asta a fost, in timp ce talentul la dans mi l-am descoperit singura, nu stiu exact cum ci pur si simplu a venit dansand. Fiecare are un talent 'ascuns' sau 'la vedere' doar trebuie sa incerci lucruri noi sau poate sa le valorifici mai mult pe cele cunoscute.

| eusicumine_4355 a răspuns:

Am descoperit ca pot sta treaz 5 zile dupa ce am descoperit internetul

| muhuaxela a răspuns:

Talentul nu este egal cu hobby-ul. Talentul este ceea ce stii cel mai bine sa faci,ce te pricepi mai bine,avansezi mai repede decat altii,si nu e musai sa-ti placa. Talentul este un dar,un talant dat de sus,si nu se descopera intotdeauna cand esti tanara,depinde altii si-l descopera de mici copii, altii in adolescenta sau cand esti mai inaintat in varsta, depinde de tine in ce activitati te inrolezi si de oamenii care-i ai alaturi.Succes.

| AlexCrb a răspuns:

Talentul se deprinde nu se gaseste. Eu sunt talentat in a nu face nimic. Ce-i drept, de vreo 19 ani practic sportul asta...

| loredanalorena a răspuns (pentru AlexCrb):

laughingasta da raspuns haios

| romario97 a răspuns:

Nici eu n-am descoperit pana acum
funda?

| Crazyeo a răspuns:

Incearca mai multe hobyuri si in final o sa til gasesti big grin

| Nothinglikeus a răspuns:

Talentul tau este lucrul pe care iti place cel mai mult sa il faci si pe care il faci cu pasiune. Funda?

| ki21lu a răspuns:

Pe mine m-a atras de mica arta. desenul, pictura, fotografia...Vezi ce te atrage cel mai mult, dar iti trebuie si multa muncawinking

| Aideen a răspuns:

am avut un proiect la romana si am decis sa facem un filmulet http://www.youtube.com/watch?v=otgN7_-aIgw si de atunci ne-am axat pe chestii gen filmari, regie, etc :))

| ExXify50 a răspuns (pentru Aideen):

Bravo e bun videoclipul dar u sigur l-ai facut?

| Aideen a răspuns (pentru ExXify50):

Dahappy

| BuzZeR a răspuns:

Talentul tau este ceea ce iti place sa faci cel mai mult si lucrul pe care ai cel mai mare control. Pur si simplu pune un pic de performanta si pasiune in ceea ce iti place sa faci cel mai mult. happy

| RETARDISME a răspuns:

M-am inchis in casa si primul lucru care mi-a venit sa-l fac asta a ramas talentul si hobby-ul meu...adica fotbalul.