| anonim_4396 a întrebat:

Ce talent ai? Cum l-ai descoperit? Ceea ce vrei sa faci in viata are vreo legatura cu talentul?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu scriu.Versuri,proză,romane.Vreau o carieră în publicaţii.Deşi trăim în secolul XXI, încă am o fărâmă de speranţă.Şi cred în viitor, în ziua de mâine.

7 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Dupa parerea mea, am 3 talente. Primul si cel mai important este talentul de a binedispune persoanele indiferent de starea pe care acestea o au. happy Cel de-al doilea este fotografia, fiind foarte atrasa de aceasta arta, sunt un fotograf, dar si un model foarte bun. iar ultimul talent ar fi desenul. Din pacate, m-am cam lasat de desenat din cauza ca nu prea am timp sa ii dedic.

| Firdinica a răspuns:

Mie imi place sa desenez, nu stiu daca sunt neaparat foarte talantata, dar imi place. Sincerca sa fiu inca nu m-am gandit ce voi fi pe viitor, dar as vrea sa-mi iau o slujba de baza si pe langa asta sa fac desene si sa le vand ca si hobby. Daca voi excela foarte mult poate devin pictorita cunoscuta. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Firdinica):

Si eu desenez animeuri. Arata ca naiba, dar nu-mi pasa. laughing

Succes!kiss Poate o sa-mi vinzi si mie unul. smug

| vreauSAfiuEU a răspuns:

Eu am descoperit arta origami si quilling, o ador si ma pricep destul de bine, daca vreti sa vedeti ce am realizat intrati aici https://www.facebook.com/dragos.tudorancea, sunt si de vanzare

| anonim_4396 explică (pentru vreauSAfiuEU):

Si eu fac quilling love struck. La origami stiu sa fac doar floricelele alea simplehee hee.

nu merge link-ul

Sorry, this page isn't available
The link you followed may be broken, or the page may have been removed.

| anonim_4396 explică (pentru vreauSAfiuEU):

Ah, n-am vazut. happy