| Florennce a întrebat:

Cum va pregatiti pentru evaluarea nationala? happy

7 răspunsuri:
| Alexalice10 a răspuns:

Nu fac asa ceva...laughing:p Cel Putin nu la mate. La romana lucre modele de teste din diferite culegeri si par chiar usoare

| ClaraLove a răspuns:

Foarte bine, invat zi de zi si incerc sa ma mentin pe un loc bun.

| Șeerbi a răspuns:

Invatind, citind, si nu copiind, eu consider ca decat sa gresesti de la altul mai bine sa fie greseala ta, sa stii ca ai incercat chiar daca nu ai reusit, asa ca mai bine nu copia! happy

| Florennce explică (pentru Șeerbi):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| PentruNoi a răspuns:

Prost la matematica crying.iar la romana superr bine... Oricum va fi greusad

| Florennce explică (pentru PentruNoi):

Daaa. Si mie mi-e foaarte frica la matematica! :O straight face. La romana e mai bine, daca m-as concentra intens as putea sa iau si 10. dar la matematica mi-e frica rau!puppy dog eyes. straight face Bafta tuturor, oricum!happy

| PentruNoi a răspuns (pentru Florennce):

Multumesc la fel happy