| anonim_4396 a întrebat:

Heyyy TPU! Cum v-ati petrecut vacanta de vara pana acum?

6 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Vacanta asta a fost cam plictisitoare pentru mine, am iesit afara cu prietenii, am fost la plaja, am fost la munte cu parintii.Insa in majoritatea timpului am stat in casa, am citit, am urmarit filme si in final m-am plictisit.
Tu, ce ai facut?

| ღCuteღKissesღ a răspuns (pentru xButterflyxX):

Si pentru mine a putin cam plictisitoare, dar am iesit cu prieteni, am fost la plaja, am vizionat multe filme, am stat la calculator si in restul timpului am citit!

| xButterflyxX a răspuns (pentru ღCuteღKissesღ):

Si eu am vizionat tot asa multe filme si seriale, insa cel mai rau imi pare ca a trecut mult prea repede acu 2 luni ma bucuram ca incepuse si acum...e pe terminate.laughing

| Dropsyyy a răspuns:

Hi!happy Nu m-am prea distrat. Am fost pe la mall la cumparaturi sau la un film cu prietenii, la un lac, la plaja. Am lucrat si la fanlaughing La data de 20 august o sa dau o fuga la mare. Tu te-ai distrat?

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Hi!happyVacanta asta ma duc la mare, pana sa a ma duce la mare nimic nu am facut am iesit afara, am stat in casa si am ascultat muzica.happyNimic special happy.

| positivity a răspuns:

Stând în casă, şi ascultând muzică.