| MiReLa_3183 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine?
I don't want to see.am nevoi sa imi povestiti ce ati facut in vacanta. ce locuri ati vizitat. De exemplu daca ati fost la munte povestiti timpul petrecut acolo intr-o pagina de jurnal big hug multumesc mult :*:*:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Concert metallica, baruri, parcuri, filme 3d la cinema, mers la munte, uitat la tv, iesit prin parcuri, testare de noi fast-fooduri, apucat de sală, mers la teatru, mers la majoratul unor prieteni.astea sunt niste idei si totodata o parte din ce am facut eu, dezvolta-le intr-o pagina si nimeni nu o sa te intrebe daca chiar ai facut ce am scris mai sus.