| simanapeace a întrebat:

Cum vi se pare vacanta?

Răspuns Câştigător
| Dya22 a răspuns:

Relaxanta. E o senzatie placuta sa stii ca esti in vacanta. happy

12 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Pentru ceea ce mi-am propus eu să fac, e prea scurtă. Mai ales că încep școala la sfârșit de august, mai e doar o lună și un pic. Dar, asta e! O dată în viață suntem la școală... happy Tu ce părere ai despre ea? Numai bine!

| AlexAleex a răspuns:

Scurta,dar misto.

| Grimmjow69 a răspuns:

E bine, e foarte bine.

| Carmen100 a răspuns:

E prea scurta. Avem 82 de zile (am calculat cand ma plictiseam). In rest e foarte tare fara teme, profi ursuzi sau trezit de la 9 dimineata. Sper c'o sa fie si mai interesanta decat pana acum

| Braunion a răspuns:

Ce e aia?

| DeeaVonP a răspuns:

Avand in vedere ca este de 3 luni, nici de atat nu e laughing, este foarte scurta, partea buna e ca n-ai griji de scoala si te poti duce la mare des big grin Timpul trece repede! Unii isi irosesc vacanta traind in fata monitorului...

Funda? puppy dog eyes

| Arcani a răspuns (pentru DeeaVonP):

Si altii cersesc funde!

| DeeaVonP a răspuns (pentru Neworder21):

Vreau sa adun cat mai multe! Problem?

| xesusn a răspuns:

E ok te relaxezi dar trebuie sa-ti ocupi timpul ca sa nu te plictisesti.

| Alysson1997 a răspuns:

Scurtabig grin

| Mihaita22 a răspuns:

Super tare!