| Xonia a întrebat:

Va pare rau ca vine vacanta?

12 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Doamne-Dumnezeule, normal ca NU! In sfarsit vacanta, visez la asta de cand a inceput anul scolar.

| Silvia a răspuns:

NU! Deabia aştept să scap şi de zilele de şcoală care mai sunthee hee.

| Emena a răspuns:

Mai.si da.si nu. Da imi pare rau ca scap de profesori.si nu.ca o sa`mi fie dor de unii profesori.de colegi. dar tot o sa ma duc pe la scoala love struck

| JustMe a răspuns:

NU! Abia astept sa vina vacanta:X Deja nu mai am rabdaretongue
VARA:X:X:X

| Veve :X a răspuns:

:O pai am asteptat tot anul sa vina vacanta de vara si acum sa`mi para rau ca vine? Doamne fereste! laughing tzaii nu`mi spune ca tie iti para rau ca vine vacanta; abia am asteptat sa spa de colegii astia enervanti rolling eyes si uite ca mai sunt 4 zile in care stau cu ei in clasa love struck yupii laughing si apoi @liceu whistling

| danycosty a răspuns:

Nuuuu! O sa ma intalnesc cu prietenii si in vacanta pentru ca toti stau pe aproape.Si mai ales pentru ca in vacanta aceasta vor mai veni inca 2 prieteni ft buni ai mei timp de 3 luni.De abia astept vacanta, chiar daca spre sfarsitul ei o sa ma plictisesc!

| A_5617 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:o:o

Răspuns utilizator avertizat
| happyorsad a răspuns:

Da si Nu preahappy imi pare rau ca o sa ma intalnesc mai rar cu prietenii si cu colegii de clasastraight face probabil o sa ma plictisesc uneorihee hee Dar ma bucur ca mai scap de invatat, de profesori, de stres.si o sa ma trezesc cand vreau eu:X

| buzz_1876 a răspuns:

Nulove struck
vara asta o sa fie perfecta love struck
day dreaming

| rbk a răspuns:

Nuuu! Deloc!

| Criss' a răspuns:

Nu. pentru ca sper ca baiatul cel mai importat de la mine din viata sa vina la mare cu noi si va fi cel mai si cel mai frumos lucru si cea mai frumoasa vacanta!>big grin