| Sofffie a întrebat:

Cume vremea pe la voi?
Aici in Braila tuna intr-un hal si fulgera.

11 răspunsuri:
| anad a răspuns:

In Ardeal ploaie alternata cu soare, dar totusi placut si fara tunete si fulgere!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tunetele si fulgerele au fost repriza a doua. Prima repriza a constat in vantul care spulbera tot praful si tot puful de la plopi. Cu toate geamurile inchise, tot am mai adunat puf de prin casa.

| Xonia a răspuns:

E frumos...pe zi a fost un soare...pf
Acum e frumos, caldut

Răspuns utilizator avertizat
| BabyPink a răspuns:

Şi la Galaţi e la felsad

Răspuns utilizator avertizat
| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

Si eu sunt din braila big grin ai dreptate vremea la noi e foarte rea tuna fulgera si ploua incontinu sper ca maine sa fie mai bine sa ies cu prietenele mele

| hiigee a răspuns:

Si eu sunt din Braila, si a tunat de mi-a rupt urechile
De fulgere nici nu mai zic, imi trebuie ochelari de acum laughing

| Mirii (:. a răspuns:

La Cluj cand ploua cand e soare straight face. Azi-dimineata era bine si frumos, la 14 s-a inorat, la 15 a plouat si la 19 era din nou soare laughing.

| lena_7423 a răspuns:

La noi ploua tuna de citeva zile, ziua e soare iar inspre seara ploua. E trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici e misto... e un pic innourat, da e misto. iasi. vlad