| alexandra2000ale a întrebat:

Daca a-ti fi primarul orasului vostru pentru un an, care ar fi primul lucru pe care la-ti schimba?

Răspuns Câştigător
| Psihedelic777 a răspuns:

Sunt atat de multe de schimbat incat nici nu mi-ar ajunge toata noaptea.Dat in Bucuresti (si in toata tara)cred ca in primul rand as incerca sa educ (prin anumite programe) tinerii in-trun spirit nationalist.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As scoate... stii tu aia care miros, fura si fac romanii de ras prin strainatate. La munca pentru comunitate sau in jungla cu ei.

| floriasdfg a răspuns:

Aţi*, l-aţi*, so close

| anonim_4396 a răspuns (pentru floriasdfg):

No matter how farlaughing

| BiuL a răspuns:

Eu as interzice accesul copiiilor analfabeti la internet...
ati fi*
l-ati schimba*

| Ronald0 a răspuns (pentru BiuL):

laughing)))))) in primul rand corecteaza-te pe tine iar apoi incerci sa interzici.

| OnuOnulică a răspuns:

Scoala.
As distruge scoala.